אודות

המרכז הטיפולי להתפתחות הילד – "נוה אברהם" מציע אבחונים ושירותים פרא-רפואיים בתחומי ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת כמו גם טיפולים רגשיים: טיפול באמנות טיפולים בתנועה ובעזרת בעלי חיים. המרכז מיועד לילדים עם קשיי התפתחות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים והוא נותן מענה כולל לילד בסביבתו הטבעית. במהלך השנים טופלו אלפים מילדי קרית ארבע והסביבה במקום.

מטרתנו ב"נוה אברהם" היא להביא את הילדים הנהנים משרותינו לשילוב מלא בקהילה תוך מיצוי מקסימלי של הפוטנציאל האישי הגלום בכל אחד מהם. "כל ילד הוא סיפור הצלחה" – אנו אומרים וגם מתכוונים לכך.

ב"נוה אברהם" שמים דגש על טיפול באווירה נעימה ומקצועית ועל שמירת קשר חם ואישי עם הילדים והמשפחות. המטפלת עומדת בקשר שוטף עם ההורים, שלעיתים גם משתתפים בטיפול עצמו, ומעדכנת את הצוות החינוכי במוסדות החינוך בהם לומדים הילדים, במטרה לסייע להטמעת הטיפול בחיי היומיום והצלחתו. במרכז גם עובדת סוציאלית הנותנת מענה למשפחות המעוניינות בתמיכה, הכוונה והדרכת הורים.

המרכז מציע כלים טיפוליים ברמה מקצועית גבוהה המאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי.

במהלך השנים התרחבה פעילות העמותה והיא פועלת גם בתחומי הקהילה לפי צרכי השעה. פעילויות "מועדון הורים בכושר"  הכוללות סדנאות, הרצאות ופרוייקטים שונים הנותנים מענה מקצועי להורים ולילדים בקהילה.

אנו שואפים להרחיב את פעילותנו ולהעניק עוד כלים וכוחות לילדי קרית ארבע והסביבה והוריהם בתחומים המקצועיים השונים. אתם תוכלו לסייע לנו לממש גם את החלום הזה